| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | OET-13900184 |
| MFG Part Number | 13900184 |
| Series | Narzędzie pneumatyczne HO 4000 ME |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie opaski z uchem Oetiker (167, 167, 159 i 259) |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie opaski z uchem Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Closing Force Range | 4000N |
| Jaw Width | 10,2 mm (0,40 cala) |
| Ear Width | 10,0 mm (0,39 cala) |
| Opening Gap | 13,4 mm (0,53 cala) |
| Country of Manufacture | Niemcy |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Ten wysokiej jakości, kompletny system zaciskaczy zapewnia równomierny montaż opasek Oetiker. Wybór odpowiedniego korpusu i główki zaciskarki zależy od rodzaju montowanej opaski Oetiker. Optymalna siła zamykania i dostępne ciśnienie zasilania powietrzem. Aby uzyskać optymalną siłę zamykania, należy zapoznać się z informacjami technicznymi dotyczącymi montowanego produktu.
- Wysoce procesowy, niezawodny i wydajny montaż
- Pełna gama głowic zaciskarek, zapewniająca kompatybilność ze wszystkimi standardowymi zaciskami
- Dostosowanie różnych konstrukcji główki zaciskarki w zależności od zastosowania
- Opcja chwytu pistoletowego dostępna dla wszystkich modeli
- Lekka i ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca obsługę jedną ręką
Zawiera - Oetiker ME z głowicą zaciskającą, zestaw przyłączeniowy sprężonego powietrza i instrukcję obsługi