| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PWD-X-PA66-BK |
| Series | HCL Ezylamp |
| Corrosion Resistance | Doskonały |
| Hose Clamp Width mm/in | 12,7 mm (0,50 cala) |
| Band Style | Wytłaczana opaska |
| Band Material | Nylon 6,6 (PA66) |
| Bolt/Screw Type | Nakrętka sześciokątna |
| Bolt/Screw Material | Nylon 6,6 (PA66) |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 cala) A/F |
| Max Long Term Operating Temp | 255°F - 125°C |
| Max Peak Operating Temp | 302°F - 150°C |
| Recommended Installation Temp | 60°F - 140°C |
| Continuous Use Temperature | 255°F - 125°C |
| Flammability | UL94 V-2 |
| Chemical Resistance | Bardzo dobry |
| Colour | Czarny |
| Recommended Torque Nm | 2,0 Nm |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 3917 40 00 99 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

|
Image
|
Type
|
Clamp Dia mm
|
Clamp Dia In (fr)
|
Clamp Dia In
|
Band Width
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Cena
|
Zapas
|
Ilość zamówienia
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 50,0 mm - | 1 cal - 2 cale - | 0,98 cala - 1,97 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | €1,21 | 175 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 75,0 mm - | 1 cal - 3 cale - | 0,98 cala - 2,95 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | €1,47 | 0 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 25,0 mm - 100,0 mm - | 1 cal - 4 cale - | 0,98 cala - 3,94 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | €1,94 | 200 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 50,0 mm - 125,0 mm - | 2 cale - 5 cali - | 1,97 cala - 4,92 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | €2,17 | 200 |
|
|
|
CZĘŚĆ PASKA - | 75/0 mm - 150,0 mm - | 3 cale - 6 cali - | 2,95 cala - 5,91 cala - | 12,7 mm (0,50 cala) - | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | €2,70 | 200 |
|
|
|
ŚRUBA SZEŚCIOKĄTNA - | Kup z częścią paska - | Rozmiar 5/16" (8,0 mm) A/F - | - - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | €0,37 | 0 |
|
|
|
ŚRUBA skrzydełkowa - | Kup z częścią paska - | Śruba pod klucz - | - - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | €0,58 | 475 |
|
Opis
Zaprojektowany i wyprodukowany przez HCL z zachowaniem najwyższej jakości, Ezyclamp™ to bardzo wszechstronna nylonowa obejma do węża z napędem ślimakowym. Ezyclamp™ ma szerokość 12,7 mm (½") i jest dostępny w 5 rozmiarach obejmujących zakres średnic od 25 mm (1") do 150 mm (6"). Jest oferowany z różnymi materiałami: PA66 (Nylon 6.6.) do zastosowań w standardowych i wyższych temperaturach oraz PA12 (Nylon 12) ze zwiększoną odpornością na promieniowanie UV dla rynków niszowych, takich jak telekomunikacja 5G i podmorskie.
UWAGA: Śruba i pasek są sprzedawane osobno - oba są wymagane do instalacji