| Manufactured By | Oetiker |
|---|---|
| HCL P/N | MT-EC-OET-499 |
| MFG Part Number | 14100499 |
| Series | Narzędzie do zaciskania węża 499 — dostęp pionowy/boczny |
| Fitting Orientation | Pionowe i poziome |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie opaski zaciskowe Oetiker o szerokości 5 mm i 7 mm |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie opaski z uchem Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 230,0 mm (9,06 cala) |
| Tool Weight | 315 g (0,7 funta) |
| Number of Handles | 2 uchwyty |
| Calibration | W zestawie wskaźnik Go/No-Go |
| Removal Orientation | Poziomy |
| Jaw Style | Boczna szczęka |
| Reference Jaw Force | 2000N |
| Max Ear Width | 13,0 mm |
| Country of Manufacture | USA |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Mistrzowski montaż opasek zaciskowych w ograniczonych przestrzeniach za pomocą szczypiec do opasek ze szczękami bocznymi firmy Oetiker Compound Action, numer części 499. Narzędzie to, wyposażone w unikalną szczękę boczną i mocny mechanizm działania złożonego, zapewnia doskonały dostęp i dźwignię w celu łatwego i bezpiecznego zaciskania opasek z uchem w najciaśniejszych komorach silnika.
Specjalny zestaw szczypiec do mocowania opasek do węży typu Ucho, Pinch i O-ring firmy Oetiker. Miękki uchwyt, wygięty uchwyt dla dodatkowej dźwigni. Złożone działanie ułatwiające zaciskanie Szerokie, dwumateriałowe uchwyty rozkładają nacisk dłoni i zwiększają wsparcie Możliwość użycia jedną ręką Zakrzywione uchwyty — bardziej ergonomiczne, lepiej dopasowane do dłoni, najlepsze dla mniejszych dłoni Zaprojektowane przez firmę Oetiker dla oryginalnych opasek z uchem Oetiker Zaciskacze ze szczękami bocznymi umożliwiają montaż opasek tam, gdzie standardowa konfiguracja szczęk jest ograniczona