| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J02-B04-H02 |
| Series | Narzędzie pneumatyczne z zaciskiem na ucho (szczypcowym) |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Wszystkie zaciski ucha firmy Oetiker (167, 167, 159 i 259) |
| For Use With Clamp 2 | Wszystkie zaciski do uszu Mikalor (SEC, SEC-IR i DEC) |
| For Use With Clamp 3 | Zaciski zaciskowe Tridon Zero Leak |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 cala) |
| Tool Weight | 1,15 kg (2,54 funta) |
| Max Closure Force | 3409N (przy ciśnieniu 6 Barów) |
| Jaw Width | 44,0 mm (1,73 cala) |
| Jaw Closing Range | 2,0–13,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 cala) w gwincie BSP |
| Country of Manufacture | Wielka Brytania |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | Nie |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Pneumatyczne narzędzie do montażu zacisków rurowe typu „ear” firmy HCL Air – szybkie, łatwe i powtarzalne zaciskanie! Zrewolucjonizujcie Państwo proces montażu dzięki pneumatycznemu narzędziu do montażu zacisków rurowe typu „ear” (zaciskowych) firmy HCL Air. To wydajne narzędzie pneumatyczne zapewnia szybkie, łatwe i powtarzalne zaciskanie zacisków typu „ear”, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla linii produkcyjnych o dużej wydajności oraz powtarzalnych zadań montażowych.
Narzędzie typu zaciskowego umożliwia montaż szerokiej gamy zacisków wężowych typu „ear” (pinch lub O), w tym zacisków pojedynczych i podwójnych firmy Mikalor, zacisków bezstopniowych firmy Oetiker oraz wielu innych – prosimy zapoznać się z broszurą techniczną, aby upewnić się co do prawidłowej konfiguracji, lub skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych porad.
Przystępna cena: Narzędzia pneumatyczne HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje brandingu: Kolory i logo można dostosować do wymagań klienta. Sprawdzona trwałość: Konstrukcja narzędzia została przetestowana w warunkach ponad 100 000 cykli