| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J08-B03-H02 |
| Series | Narzędzie pneumatyczne Herbie Clip, bardzo duże |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Klipsy Herbie w kolorze czarnym i naturalnym, rozmiary 91-115 |
| Tool Length | 360,0 mm (14,17 cala) |
| Tool Weight | 1,35 kg (3 funty) |
| Max Closure Force | 736N (@ 6 barów) |
| Jaw Width | 106,0 mm (4,17 cala) |
| Jaw Closing Range | 38,0 - 85,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 6,4 mm (0,25 cala) w BSP |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Narzędzie pneumatyczne do zaciskania węża HCL Herbie (bardzo duże) - Zaciskanie pneumatyczne do dużych obciążeń! Opanuj montaż bardzo dużych zacisków Herbie Clip za pomocą specjalistycznego narzędzia pneumatycznego HCL Herbie Clip do zaciskania węża (część PHCT-J08-B03-H02). Zaprojektowane tak, aby zapewniać znaczną siłę pneumatyczną, narzędzie to gwarantuje szybkie, spójne i bezpieczne zaciskanie największych zacisków Herbie z podwójnymi zębami w ciężkich warunkach i środowiskach przemysłowych.
Narzędzie typu szczęka zaciskowa umożliwiające montaż polimerowej obejmy węża Herbie Clip Double Grip - współpracuje z rozmiarami 91-115. Można go również stosować z alternatywnymi produktami, takimi jak zaciski Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics lub Essentra. Skontaktuj się z nami w celu konfiguracji.
Niedrogie: Narzędzia pneumatyczne HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje marki: Kolory i logo można zmienić w celu dostosowania do wymagań klienta. Testowana trwałość: Konstrukcja narzędzia była testowana przez wiele 100 tys. cykli