| Manufactured By | HCL |
|---|---|
| HCL P/N | PHCT-J07-B02-H02 |
| Series | Duże narzędzie pneumatyczne Herbie Clip |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Klipsy Herbie w kolorze czarnym i naturalnym, rozmiary N-85 |
| Tool Length | 300,0 mm (11,81 cala) |
| Tool Weight | 1,1 kg (2,4 funta) |
| Max Closure Force | 702N (@ 6 barów) |
| Jaw Width | 80,0 mm (3,15 cala) |
| Jaw Closing Range | 25,0–59,0 mm |
| Air Inlet Thread Size | 3,2 mm (0,13 cala) w BSP |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| CE Marked | Tak |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Narzędzie pneumatyczne HCL Herbie Clip (duże) — ostateczne rozwiązanie w zakresie zaciskania pneumatycznego! Opanuj instalację standardowych i dużych klipsów Herbie Clips za pomocą specjalistycznego narzędzia pneumatycznego HCL Herbie Clip do zaciskania węża, numer części PHCT-J07-B02-H02. Zaprojektowane tak, aby zapewniać znaczną i stałą siłę pneumatyczną, narzędzie to gwarantuje szybkie, precyzyjne i bezpieczne zaciskanie dla wszystkich potrzeb związanych z montażem węży o dużej wytrzymałości.
Narzędzie typu szczęka zaciskowa umożliwiające montaż polimerowej obejmy węża Herbie Clip Double Grip - współpracuje z rozmiarami; Można go również stosować z alternatywnymi produktami, takimi jak zaciski Hellerman Snapper, Heyco, Micro Plastics lub Essentra. Skontaktuj się z nami w celu konfiguracji. Współpracuje z klipsami Herbie Clips w rozmiarze N-85
Niedrogie: Narzędzia pneumatyczne HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje marki: Kolory i logo można zmienić w celu dostosowania do wymagań klienta. Testowana trwałość: Konstrukcja narzędzia była testowana przez wiele 100 tys. cykli