| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-316SS |
| Series | JCS Multi-Torque W5 |
| Corrosion Resistance | Doskonały |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 cala) |
| Band Style | Perforowana opaska |
| Band Material | Stal nierdzewna W5 316 |
| Bolt/Screw Type | Szczelinowy sześciokąt |
| Bolt/Screw Material | Stal nierdzewna W5 316 |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 cala) A/F |
| Finish | Stal nierdzewna |
| Colour | Srebrny |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 funtów/tn) |
| Country of Manufacture | Zjednoczone Królestwo |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

|
Immagine
|
Tipo
|
Lunghezza della bobina
|
Quantità confezione
|
Dimensione della vite
|
COD.HCL
|
Codice prodotto MFG
|
Cena
|
Zapas
|
Ilość zamówienia
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Szpula 10-metrowa - | 10 m (33 stopy) - | 1 rolka - | - | WD-JCS-MT-10M-316SS - | MTJB10P - | €96,41 | 0 |
|
|
|
Szpula 30-metrowa - | 30 m (100 stóp) - | 1 rolka - | - | WD-JCS-MT-30M-316SS - | MTJB30P - | €239,75 | 10 |
|
|
|
Złącze - | 150,0 mm (6 cali) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C150-316SS - | MTJC150P - | €9,12 | 50 |
|
|
|
Złącze - | 450,0 mm (17,75 cala) - | 1 szt - | 8,0 mm AF - | WD-JCS-MT-C450-316SS - | MTJC450P - | €13,55 | 0 |
|
Opis
Idealne do zastosowań o dużych średnicach, nasze regulowane opaski zaciskowe Multi-Torque o szerokości 16,0 mm łączą w sobie wytrzymałość i wydajność opasek Hi-Torque z wszechstronnością i wygodą tworzenia natychmiastowych opasek zaciskowych o dowolnej konstrukcji i średnicy z zestawu.
Multi Torque jest znacznie mocniejszy niż jakiekolwiek inne regulowane produkty do opasywania i jest prosty w użyciu - wystarczy odciąć wymaganą długość opaski z ciągłej rolki i włożyć jeden koniec w każdą obudowę dostarczonych złączy Multi-Torque napędu ślimakowego.
Opaska może być następnie nałożona na rury lub kanały o praktycznie dowolnej średnicy. Opaska Multi-Torque jest dostarczana w zwojach o długości 10 m i 30 m. Inne długości dostępne są na specjalne zamówienie. Dostępny jest również zestaw konserwacyjny zawierający jedno złącze i cewkę o długości 1 m.