| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-R-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Szczypce Knipex z blokadą do opasek sprężynowych do węży |
| Fitting Orientation | Pionowy |
| For Use With Clamp 1 | Zaciski sprężynowe z podwójnym drutem (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Zespół wiosenny Mikalor (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Zacisk sprężynowy Mikalor (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Zaciski rotora CTB i CTL |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 cala) |
| Tool Weight | 345 g (0,76 funta) |
| Country of Manufacture | Niemcy |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | NIE |
| RoHS Compliant | Tak |

Opis
Odblokuj najwyższą wydajność i kontrolę dzięki szczypcom do opasek sprężynowych KNIPEX. Zaprojektowana z unikalnym elementem ustalającym i wyjątkowo szeroką szczęką o rozstawie 70 mm, ta wersja o średnicy 250 mm bezpiecznie utrzymuje zaciski w pozycji otwartej, umożliwiając montaż i demontaż bez użycia rąk nawet największych zacisków sprężynowych w ciasnych komorach silnika.
- POSIADA UCHWYT DO MOCOWANIA ZACISKA
- Regulacja QuickSet: regulacja poprzez nałożenie bezpośrednio na obrabiany przedmiot
- Można stosować do standardowych, oszczędzających miejsce opasek zaciskowych z drutu sprężynowego
- Oraz do opasek sprężynowych o średnicy nominalnej do 70 mm
- Umożliwia zakres mocowania większy niż 40 mm
- Obrotowe, uniwersalne wkładki uchwytowe do pewnego chwytania opasek we wszystkich pozycjach
- Wkładki szczękowe można również obracać pod obciążeniem
- Wyjątkowo dobra dźwignia, która umożliwia łatwe otwieranie zacisków bez większego wysiłku
- Smukła konstrukcja głowy; wąska szerokość główki i obrotowe wkładki uchwytowe sprawiają, że jest to idealne narzędzie, szczególnie w trudno dostępnych miejscach
- Dodatkowa funkcja: delikatnie odłączaj węże za pomocą ząbkowanej szczęki
- Długość mm220