| Wyprodukowane przez | HCL |
|---|---|
| HCL | 02 |
| Seria | Zacisk do węża polimerowego Ezyclik Air Tool |
| Orientacja montażu | Pionowy |
| Do stosowania z | Opaski zaciskowe HCL |
| Do stosowania z zaciskiem 1 | Opaski zaciskowe Ezyclik-P |
| Długość narzędzia | 291.0(11.46) |
| Waga narzędzia | 1,0 kg (2,2 funta) |
| Maksymalna siła zamykania | 1070 N (przy 6 Bar) |
| Szerokość szczęki | 50.0(1.97) |
| Zakres zamykania szczęki | 2,0 mm – 26,0 mm (0,08 cala – 1,02 cala) |
| Rozmiar gwintu wlotu powietrza | 3,2 mm (0,13 cala) w BSP |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania |
| Kod taryfy celnej | 8203 40 00 00 |
| Oznaczone znakiem CE | Tak |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Zgodność z dyrektywą RoHS | Tak |

Opis
HCL Narzędzie pneumatyczne do zaciskania węży – szybki montaż z dźwiękowym potwierdzeniem! Zapewnij idealne połączenie dzięki pneumatycznemu narzędziu do montażu zacisków węża HCL , numer katalogowy PHCT-J04-B02-H01. To specjalistyczne narzędzie zapewnia szybkie, mocne i słyszalne potwierdzenie zaciskania, dzięki czemu montaż zacisków Ezyclik-P jest prosty, precyzyjny i bardzo wydajny.
Narzędzie typu szczękowego do montażu zacisków polimerowych Ezyclik-P, które służą do montażu zacisków polimerowych HCL lub podobnych elementów. Pneumatyczne narzędzie do dokręcania plastikowych zacisków Ezyclik™P. Narzędzie jest wyposażone w zderzak ochronny z TPU, 2 moduły zasilające i hak równoważący. Siłę zamykania można ustawić, regulując ciśnienie powietrza. Pobierz instrukcję obsługi, aby skonfigurować urządzenie, lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe porady. Kolor dostępny na zamówienie.
Przystępna cena: Narzędzia HCL są obecnie najtańsze na rynku. Opcje brandingowe: Kolory i logo można zmieniać zgodnie z wymaganiami klienta. Sprawdzona trwałość: Konstrukcja narzędzi została przetestowana w wielu cyklach 100 tys.