| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-304SS |
| Series | JCS Multi-Torque W4 |
| Corrosion Resistance | Erg goed |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 inch) |
| Band Style | Geperforeerde band |
| Band Material | W4 304 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Type | Gegleufde zeskant |
| Bolt/Screw Material | W4 304 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 inch) A/F |
| Finish | Roestvrij staal |
| Colour | Zilver |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb.tn) |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

|
Image
|
Type
|
Reel Length
|
Pack Quantity
|
Screw Size
|
HCL P/N
|
MFG P/N
|
Prijs
|
Voorraad
|
Bestel aantal
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 meter haspel - | 10m (33ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | 532,69 kr | 10 |
|
|
|
30 meter haspel - | 30m (100ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | 1.324,24 kr | 10 |
|
|
|
Kleine set - | 1m (3ft) - | 1m haspel en 1x150mm connector - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | 122,27 kr | 0 |
|
|
|
Connector - | 150,0 mm (6 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | 50,39 kr | 70 |
|
|
|
Connector - | 300 mm (12 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | 70,44 kr | 50 |
|
|
|
Connector - | 350 mm (13,75 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | 70,44 kr | 25 |
|
|
|
Connector - | 450 mm (17,75 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | 122,27 kr | 0 |
|
Beschrijving
Onze 16,0 mm brede Multi-Torque verstelbare slangklemmen zijn ideaal voor toepassingen met grote diameters en combineren de sterkte en prestaties van de Hi-Torque slangklem met de veelzijdigheid en het gemak van het direct uit een set produceren van slangklemmen voor elk ontwerp en elke diameter.
Multi Torque is aanzienlijk sterker dan alle andere verstelbare banderolleerproducten en eenvoudig te gebruiken: knip eenvoudigweg de benodigde banderolleerlengte af van een doorlopende rol en plaats het ene uiteinde in elke behuizing van de meegeleverde wormaangedreven Multi-Torque-connectoren.
De band kan vervolgens worden aangebracht op buizen of kanalen van vrijwel elke diameter. Multi-Torque banderol wordt geleverd in rollen van 10 m en 30 m. Andere lengtes zijn op speciale bestelling leverbaar. Er is ook een onderhoudskit verkrijgbaar die één connector en een spoel van 1 meter bevat.