| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-180 |
| MFG Part Number | 85 51 180 A |
| Series | Kleště Knipex na pružinové hadicové spony |
| Fitting Orientation | Vertikální |
| For Use With Clamp 1 | Dvojité drátěné svorky (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Pružinový pásek Mikalor (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Pružinová spona Mikalor (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Svěrky Rotor CTB a CTL |
| Tool Length | 180,0 mm (7,09 palce) |
| Tool Weight | 170 g (0,3 lb) |
| Country of Manufacture | Německo |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Ne |
| RoHS Compliant | Ano |

Popis
S těmito speciálními kleštěmi na pružinové hadicové spony značky Knipex snadno nasadíte i sejmete všechny typy pružinových hadicových spon. Tato 180mm verze, navržená s ohledem na špičkový výkon a dosah, disponuje šířkou čelistí 50 mm, což z ní činí ideální nástroj pro práci s širokou škálou pružinových spon v automobilovém průmyslu i v průmyslových aplikacích.
- Nastavení QuickSet: nastavení posunutím přímo na obrobek
- Lze použít pro standardní, prostorově úsporné a pružinové hadicové svorky
- A pro pružinové páskové svorky s nominální velikostí až 70 MM
- Umožňuje upínací rozsah více než 30 MM
- Otočné univerzální vložky čelistí pro spolehlivé uchopení svorek ve všech polohách
- Vložky čelistí lze otáčet i pod zatížením
- Mimořádně dobrá páka, která umožňuje snadné otevírání svorek bez velké námahy
- Štíhlá konstrukce hlavy; úzká šířka hlavy a otočné upínací vložky z něj činí ideální nástroj, zejména v omezených prostorech
- Další funkce: šetrné odpojování hadic pomocí zoubkované čelisti
- Délka 180 mm