| Vyrobené spoločnosťou | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| Číslo dielu MFG | FGC-10A / 076567 |
| Séria | Kalibrovaný momentový kľúč pre 1001 nástrojov |
| Kompatibilita nástrojov | Pre nástroj 1001-19 |
| Na použitie s | 19 |
| Na použitie so svorkou 1 | PRE-SET na spoluprácu s 19 mm inteligentným pásom |
| Na použitie s páskou | Prednastavené na spoluprácu s SM-FT-1001-19 |
| Veľkosť disku | 9.52(0.37) |
| Dĺžka nástroja | 198(7.80) |
| Hmotnosť nástroja | 317(0.7) |
| Inštalačný moment | 2–10 Nm |
| Krajina výroby | USA |
| Colný kód | 8203 40 00 00 |
| Nebezpečné tovary | Nie |
| V súlade s RoHS | Áno |

Popis
Prednastavený momentový kľúč Mountz (FGC-10A) – pre konzistentný a spoľahlivý moment! Zabezpečte vždy dokonale konzistentné a bezpečné upnutie pomocou prednastaveného momentového kľúča Mountz, číslo dielu FGC-10A. Tento kľúč, navrhnutý pre nástroj 1001-19, je z výroby prednastavený na konkrétnu hodnotu momentu a je vybavený mechanizmom „cam-over“, ktorý znemožňuje nadmerné utiahnutie, čím zaručuje bezchybné výsledky na vašej výrobnej linke.
PRE-SET na použitie s produktom Smart Band 19 mm Tento momentový kľúč 2 Nm – 10 Nm a FGC je momentový kľúč určený na použitie vo výrobných linkách, ktorý zabezpečuje presné utiahnutie spojovacích prvkov. Spĺňa normy ISO 6789. Má štvorcový hriadeľ 9,52 mm (0,37 palca). Má dvojročnú záruku a doživotnú záruku na výrobné chyby.