| Manufactured By | Knipex |
|---|---|
| HCL P/N | MT-KX-SC-250 |
| MFG Part Number | 85 51 250 A |
| Series | Knipex-tangen voor veer-slangklemmen |
| Fitting Orientation | Verticaal |
| For Use With Clamp 1 | Dubbele draadklemmen (DW) |
| For Use With Clamp 2 | Mikalor-veerband (MIK-CTB) |
| For Use With Clamp 3 | Mikalor-veerklem (MKSPCL) |
| For Use With Clamp 4 | Rotor CTB- en CTL-klemmen |
| Tool Length | 250,0 mm (9,84 inch) |
| Tool Weight | 345 g (0,7 lb) |
| Country of Manufacture | Duitsland |
| Tariff Code | 8203 40 00 00 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

Beschrijving
Met deze gespecialiseerde Knipex-veerslangklemtangen kunt u moeiteloos grote en hardnekkige veerslangklemmen hanteren. Deze 250 mm-uitvoering is ontworpen voor superieure prestaties en een groot bereik en beschikt over een bekcapaciteit van 70 mm, waardoor het het ultieme gereedschap is voor het hanteren van een breed scala aan veerslangklemmen in automobiel- en industriële toepassingen.
- Quickset-verstelling: verstelbaar door direct op het werkstuk te schuiven
- Geschikt voor standaard, ruimtebesparende veerdraad-slangklemmen en voor veerbandklemmen tot een nominale maat van 70 MM
- Biedt een klembereik van meer dan 40 MM
- Draaibare, universele grijpinzetstukken voor het betrouwbaar vastgrijpen van de klemmen in alle posities
- Bekinzetstukken kunnen ook onder belasting worden gedraaid
- Zeer goede hefboomwerking waardoor klemmen gemakkelijk en zonder grote inspanning kunnen worden geopend
- Slank kopontwerp; smalle kopbreedte en draaibare grijpinzetstukken maken dit een ideaal gereedschap, met name in krappe ruimtes
- Extra functie: slangen voorzichtig losmaken met de gekartelde bek Lengte 250 mm