| Výrobce | Knipex |
|---|---|
| HCL | MT-KX-SC-R-250 |
| Výrobní číslo dílu | 85 51 250 A |
| Série | Knipex s aretací pro pružné hadicové spony |
| Orientace montáže | Svislá |
| Pro použití s | Pružinové páskové a dvojité drátěné pružinové spony |
| Pro použití se sponou 1 | Dvojité drátěné pružinové spony (DW) |
| Pro použití se sponou 2 | Mikalor páska Mikalor (CTB) |
| Pro použití se sponou 3 | Mikalor spona Mikalor (MKSPCL) |
| Pro použití se sponou 4 | Svorka rotoru CTB CTL |
| Délka nástroje | 250.0 mm |
| Hmotnost nástroje | 345g (0.76 lb) |
| Země výroby | Německo |
| Celní kód | 8203 40 00 00 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Dosáhněte maximální efektivity a kontroly s těmito kleštěmi na KNIPEX hadicové spony KNIPEX . Tato 250mm verze, vybavená jedinečným držákem a extra širokou čelistí s kapacitou 70 mm, drží spony bezpečně v otevřené poloze, což umožňuje instalaci a demontáž i těch největších pružinových spon v těsných motorových prostorech bez použití rukou.
- MÁ ÚCHYTKU PRO DRŽENÍ SVORKY
- Nastavení QuickSet: nastavení posunutím přímo na obrobek
- Lze použít pro standardní, prostorově úsporné pružinové drátěné hadicové spony
- A pro pružinové svorky až do mm velikosti 70 mm
- Umožňuje mm rozsah více než 40 mm
- Otočné univerzální vložky pro spolehlivé uchopení svorek ve všech polohách
- Vložky čelistí lze také otáčet pod zatížením
- Extrémně dobrý pákový efekt, který umožňuje snadné otevírání svorek bez větší námahy
- Štíhlý design hlavy; úzká šířka hlavy a otočné vložky rukojeti z něj činí ideální nástroj, zejména v omezených prostorech.
- Dodatečná funkce: jemné odpojení hadic pomocí zoubkované čelisti
- Délka mm220