| Výrobce | HCL |
|---|---|
| HCL | PA12 |
| Série | HCL |
| Odolnost proti korozi | Vynikající |
| Šířka hadicové spony mm | 12.7 mm |
| Typ pásku | Páska s ražením |
| Materiál pásky | Nylon 12 (PA12) |
| Typ šroubu | Křídlový klíč |
| Materiál šroubu | Nylon 12 (PA12) |
| Velikost šroubu | 8,0 mm (0,31 palce) přes plochy |
| Maximální dlouhodobá provozní teplota | 212°F - 100°C |
| Maximální špičková provozní teplota | 248°F - 120°C |
| Doporučená instalační teplota | 60°F - 140°C |
| Trvalá provozní teplota | 212°F - 100°C |
| Hořlavost | UL 94 HB |
| Chemická odolnost | Velmi dobrý |
| Barva | Černá |
| Doporučený točivý moment Nm | 2,0 Nm |
| Země výroby | Spojené království |
| Celní kód | 3917 40 00 99 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

|
Obrázek
|
Typ
|
Průměr svorky mm
|
Průměr objímky (palce, zlomek)
|
Šířka pásky
|
Tloušťka pásku
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Cena
|
Skladem
|
Množství objednávky
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ČÁST PÁSKU - | 25,0 mm – 50,0 mm - | 1 palec - 2 palce - | 12,7 mm (0,50 palce) - | 1/8 palce (3,25 mm) - | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 53,06 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 25,0 mm – 75,0 mm - | 1 palec - 3 palce - | 12,7 mm (0,50 palce) - | 1/8 palce (3,25 mm) - | PWD-13-75-PA12-BK - | - | - | - | 65,71 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 25.0 mm - 100.0 mm - | 1 palec - 4 palce - | 12.7mm (0.50 palců) - | 1/8 palce (3,25 mm) - | PWD-13-100-PA12-BK - | - | - | - | 86,54 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 50.0 mm - 125.0 mm - | 2 palce – 5 palců - | 12.7mm (0.50 palců) - | 1/8 palce (3,25 mm) - | PWD-13-125-PA12-BK - | - | - | - | 95,71 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 75.0 mm - 150.0 mm - | 3 palce – 6 palců - | 12.7mm (0.50 palců) - | 1/8 palce (3,25 mm) - | PWD-13-150-PA12-BK - | - | - | - | 132,41 Kč | 0 |
|
|
|
ŠESTIHRANNÝ ŠROUB- | Koupit s upínacím páskem- | Velikost 5/16" (8.0mm) A/F- | - | - | PWD-SC-PA12-BK - | - | - | - | 15,13 Kč | 0 |
|
|
|
KŘÍDLOVÝ ŠROUB- | Koupit s upínacím páskem- | Šroub s otočnou hlavou- | - | - | PWD-WG-PA12-BK - | - | - | - | 30,00 Kč | 0 |
|
Popis
Ezyclamp™, navržený a vyrobený společností HCL nejvyšší kvalitě, je vysoce univerzální nylonová hadicová spona s šnekovým pohonem. Ezyclamp™ má šířku 12,7 mm (½”) a je k dispozici v 5 velikostech pokrývajících rozsah průměrů od 25 mm (1”) do 150 mm (6”). Je nabízena v různých materiálech: PA66 nylon 6.6) pro standardní aplikace a PA12 nylon 12) se zvýšenou odolností proti UV záření pro specializované trhy, jako jsou telekomunikace 5G a podmořské aplikace.
POZNÁMKA: Šroub a páska se prodávají samostatně – pro instalaci jsou nutné oba.