| Výrobce | HCL |
|---|---|
| HCL | PA66 |
| Série | HCL |
| Odolnost proti korozi | Vynikající |
| Šířka hadicové spony mm | 12.7 mm |
| Typ pásku | Páska s ražením |
| Materiál pásky | Nylon 6.6 (PA66) |
| Typ šroubu | Šestihranná matice |
| Materiál šroubu | Nylon 6.6 (PA66) |
| Velikost šroubu | 8,0 mm (0,31 palce) přes plochy |
| Maximální dlouhodobá provozní teplota | 255°F - 125°C |
| Maximální špičková provozní teplota | 302°F - 150°C |
| Doporučená instalační teplota | 60°F - 140°C |
| Trvalá provozní teplota | 255°F - 125°C |
| Hořlavost | UL 94 V-2 |
| Chemická odolnost | Velmi dobrý |
| Barva | Černá |
| Doporučený točivý moment Nm | 2,0 Nm |
| Země výroby | Spojené království |
| Celní kód | 3917 40 00 99 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

|
Obrázek
|
Typ
|
Průměr svorky mm
|
Průměr objímky (palce, zlomek)
|
Průměr objímky (palce)
|
Šířka pásky
|
Tloušťka pásku
|
HCL P/N
|
2D PDF
|
2D DXF
|
3D STP
|
Cena
|
Skladem
|
Množství objednávky
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ČÁST PÁSKU - | 25.0 mm - 50.0 mm - | 1 palců - 2 palců - | 0.98 mm – 1.97 mm - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 in (3.25mm)- | PWD-13-50-PA12-BK - | - | - | - | 30,00 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 25.0 mm - 75.0 mm - | 1 palců - 3 palců - | 0.98 mm – 2.95 mm - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 in (3.25mm)- | PWD-13-75-PA66-BK - | - | - | - | 36,45 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 25.0 mm - 100.0 mm - | 1 palců - 4 palců - | 0.98 mm – 3.94 mm - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 in (3.25mm)- | PWD-13-100-PA66-BK - | - | - | - | 48,10 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 50.0 mm - 125.0 mm - | 2 palců - 5 palců - | 1.97 mm – 4.92 mm - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 in (3.25mm)- | PWD-13-125-PA66-BK - | - | - | - | 53,81 Kč | 0 |
|
|
|
ČÁST PÁSKU - | 75/0mm - 150.0mm- | 3 palců - 6 palců - | 2.95 mm – 5.91 mm - | 12.7mm (0.50in) - | 1/8 in (3.25mm)- | PWD-13-150-PA66-BK - | - | - | - | 66,95 Kč | 0 |
|
|
|
ŠESTIHRANNÝ ŠROUB- | Koupit s upínacím páskem- | Velikost 5/16" (8.0mm) A/F- | -- | - | - | PWD-SC-PA66-BK - | - | - | - | 9,17 Kč | 0 |
|
|
|
KŘÍDLOVÝ ŠROUB- | Koupit s upínacím páskem- | Šroub s otočnou hlavou- | -- | - | - | PWD-WG-PA66-BK - | - | - | - | 14,38 Kč | 0 |
|
Popis
Ezyclamp™ je vysoce univerzální nylonová hadicová spona s šnekovým pohonem, navržená a vyrobená společností HCL nejvyšší kvalitě. Ezyclamp™ má šířku 12,7 mm (½”) a je k dispozici v 5 velikostech pokrývajících rozsah průměrů od 25 mm (1”) do 150 mm (6”). Je nabízena v různých materiálech: PA66 nylon 6.6) pro standardní a vyšší teplotní aplikace a PA12 nylon 12) se zvýšenou odolností proti UV záření pro specializované trhy, jako jsou telekomunikace 5G a podmořské aplikace.
POZNÁMKA: Šroub a pásek se prodávají samostatně – pro instalaci jsou nutné oba.