| Manufactured By | JCS |
|---|---|
| HCL P/N | WD-JCS-MT-304SS |
| Series | JCS Multi-Torque W4 |
| Corrosion Resistance | Zeer goed |
| Hose Clamp Width mm/in | 16,0 mm (0,63 inch) |
| Band Style | Geperforeerde band |
| Band Material | W4 304 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Type | Zeskant met sleuf |
| Bolt/Screw Material | W4 304 roestvrij staal |
| Bolt/Screw Size | 8,0 mm (0,31 inch) A/F |
| Finish | Roestvrij staal |
| Colour | Zilver |
| Recommended Torque Nm | 15 Nm (130 lb-ft) |
| Country of Manufacture | Verenigd Koninkrijk |
| Tariff Code | 7326 90 92 |
| Hazardous Goods | Nee |
| RoHS Compliant | Ja |

|
Immagine
|
Tipo
|
Lunghezza della bobina
|
Quantità confezione
|
Dimensione della vite
|
COD.HCL
|
Codice prodotto MFG
|
Prijs
|
Voorraad
|
Bestelhoeveelheid
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 meter haspel - | 10m (33ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-10M-304SS - | MTB10P - | €69,88 | 10 |
|
|
|
30 meter haspel - | 30m (100ft) - | 1 spoel - | - | WD-JCS-MT-30M-304SS - | MTB30P - | €173,72 | 10 |
|
|
|
Kleine set - | 1m (3ft) - | 1m haspel en 1x150mm connector - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-KIT-304SS - | MB1708 - | €16,04 | 0 |
|
|
|
Connector - | 150,0 mm (6 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C150-304SS - | MTC150P - | €6,61 | 70 |
|
|
|
Connector - | 300 mm (12 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C300-304SS - | MTC300P - | €9,24 | 50 |
|
|
|
Connector - | 350 mm (13,75 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C350-304SS - | MTC350P - | €9,24 | 25 |
|
|
|
Connector - | 450 mm (17,75 inch) - | 1 st - | 8,0 mm A/F - | WD-JCS-MT-C450-304SS - | MTC450P - | €16,04 | 0 |
|
Beschrijving
Onze 16,0 mm brede Multi-Torque verstelbare slangklemmen zijn ideaal voor toepassingen met een grote diameter. Ze combineren de sterkte en prestaties van de Hi-Torque-slangklem met de veelzijdigheid en het gebruiksgemak van het direct vervaardigen van slangklemmen in elk gewenst ontwerp en elke gewenste diameter uit een KIT.
Multi-Torque is aanzienlijk sterker dan alle andere verstelbare bandproducten en eenvoudig in gebruik – knip gewoon de benodigde bandlengte van een doorlopende rol af en steek een uiteinde in elk huis van de meegeleverde Multi-Torque-connectoren met wormwielaandrijving.
De band kan vervolgens worden aangebracht op buizen of kanalen met vrijwel elke diameter. Multi-Torque-band wordt geleverd in rollen van 10 m en 30 m. Andere lengtes zijn op speciale bestelling verkrijgbaar. Er is ook een onderhouds-KIT verkrijgbaar die één connector en een rol van 1 m bevat.