| Vervaardigd door | HCL |
|---|---|
| HCL | 02 |
| Serie | Oorklem (knijpklem) luchtgereedschap |
| Montageoriëntatie | Verticaal |
| Voor gebruik met | Oetiker, Mikalor, Tridon andere oorclips |
| Voor gebruik met klem 1 | Alle Oetiker clips (167, 167, 159 en 259) |
| Voor gebruik met klem 2 | Alle Mikalor (SEC, SEC-IR en DEC) |
| Voor gebruik met klem 3 | Tridon Leak knijpklemmen |
| Lengte gereedschap | 360.0(14.17) |
| Gewicht gereedschap | 1,15 kg 2,54 lb) |
| Maximale sluitkracht | 3409N (@ 6 Bar) |
| Kaakbreedte | 44.0(1.73) |
| Kaak sluitbereik | 2,0 - 13,0 mm |
| Schroefdraadmaat luchtinlaat | 3,2 mm (0,13 inch) in BSP |
| Land van fabricage | Verenigd Koninkrijk |
| Tariefcode | 8203 40 00 00 |
| CE-gemarkeerd | Ja |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| RoHS-conform | Ja |

Beschrijving
HCL installatiegereedschap voor oorclamps - Snel, moeiteloos en consistent krimpen! Breng een revolutie teweeg in uw assemblageproces met het HCL installatiegereedschap voor oorclamps (knijpclamps). Dit krachtige pneumatische gereedschap zorgt voor een snelle, moeiteloze en herhaalbare krimp voor oorclamps, waardoor het de definitieve oplossing is voor productielijnen met hoge volumes en repetitieve assemblagetaken.
Gereedschap in de vorm van een schuifmaat waarmee verschillende soorten slangklemmen (knijp- of O-klemmen) kunnen worden geïnstalleerd, waaronder de enkele en dubbele klemmen Mikalor, de traploze klemmen Oetiker en vele andere. Raadpleeg het technische boekje om de juiste configuratie te garanderen of neem contact met ons op voor meer advies.
Betaalbaar: HCL Tools zijn de meest betaalbare op de huidige markt. Brandingopties: Kleuren en logo kunnen worden aangepast aan de wensen van de klant. Geteste duurzaamheid: Het ontwerp van het gereedschap is getest gedurende meer dan 100.000 cycli.