| Vervaardigd door | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-30A |
| MFG-onderdeelnummer | FGC-30A |
| Serie | Gekalibreerde momentsleutel voor 1001 gereedschappen |
| Compatibiliteit van gereedschap | Voor gereedschap 1001-32 |
| Voor gebruik met | 32 |
| Voor gebruik met banding | Vooraf ingesteld om te werken met SM-FT-1001-32 |
| Schijfgrootte | 9.52(0.37) |
| Lengte gereedschap | 325.12(12.80) |
| Gewicht gereedschap | 771(1.7) |
| Installatiemoment | 6-30 Nm |
| Land van fabricage | Verenigde Staten van Amerika |
| Tariefcode | 8203 40 00 00 |
| Gevaarlijke goederen | Nee |
| RoHS-conform | Ja |

Beschrijving
Mountz vooraf ingestelde cam-over-momentsleutel (FGC-30A) - voor een hoog koppel en consistent draaimoment! Bevestig grotere klemmen met gegarandeerde precisie met behulp van de Mountz Pre-Set Cam Over Torque Wrench, onderdeelnummer FGC-30A. Deze sleutel is ontworpen voor het gereedschap 1001-32 en is in de fabriek vooraf ingesteld op een hogere torsiewaarde. Hij is voorzien van een "cam-over"-mechanisme dat overmatig aandraaien onmogelijk maakt, waardoor een perfect consistente en veilige installatie op uw productielijn wordt gegarandeerd.
VOORAF INGESTELD voor gebruik met 19 mm Smart Band-product Deze 6 Nm - 30 Nm & FGC cam-over sleutel is een productielijn-momentsleutel, die zorgt voor een exacte aanhaalmoment van bevestigingsmiddelen. Voldoet aan de normen van ISO 6789. 9,52 mm (0,37 inch) vierkante aandrijving. Heeft twee jaar garantie en levenslange garantie tegen fabricagefouten. Werkt tussen 2,00 - 10,00 Nm.