| Výrobce | Mountz |
|---|---|
| HCL | SM-FT-TQ-FGC-10A |
| Výrobní číslo dílu | FGC-10A / 076567 |
| Série | Kalibrovaný momentový klíč pro 1001 nástrojů |
| Kompatibilita nástrojů | Pro nástroj 1001-19 |
| Pro použití s | SM-FT-1001-19 |
| Pro použití se sponou 1 | Přednastaveno pro práci s 19mm inteligentním páskem |
| Pro použití s páskováním | Přednastaveno pro práci s SM-FT-1001-19 |
| Velikost disku | 9.52 mm |
| Délka nástroje | 198 mm |
| Hmotnost nástroje | 317(0.7) |
| Instalační moment | 2–10 Nm |
| Země výroby | USA |
| Celní kód | 8203 40 00 00 |
| Nebezpečné zboží | Ne |
| Vyhovuje RoHS | Ano |

Popis
Přednastavený momentový klíč Mountz (FGC-10A) – pro konzistentní a spolehlivý utahovací moment! Zajistěte si vždy dokonale konzistentní a bezpečné upnutí pomocí přednastaveného momentového klíče Mountz, číslo dílu FGC-10A. Tento klíč, navržený pro nástroj 1001-19, je z výroby přednastaven na konkrétní hodnotu momentu a je vybaven mechanismem „cam-over“, který znemožňuje přílišné utažení a zaručuje bezchybné výsledky na vaší výrobní lince.
Přednastaveno pro práci s 19mm inteligentním páskem Tento momentový klíč 2Nm - 10Nm & FGC je momentový klíč pro výrobní linky, který zajišťuje přesné utahování spojovacích prvků. Splňuje normy ISO 6789. Má čtvercový pohon 9,52 mm (0,37 palce). Má dvouletou záruku a doživotní záruku na výrobní vady.